İnci Sözlük

İnci Sözlük Android Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3 MB
  • Sürüm 1.22
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici İnci Inc.
Türkiye'deki bir çok sözlük arasından sıyrılarak en başarılı bir kaç sözlüğün arasına giren incisözlük bu uygulama ile kullanıcılarına daha pratik ve hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlıyor. Sizde bu uygulamayı indirerek hızlı bir şekilde incisözlüğe ulaşabil

Canınız sıkıldığında ya da merak ettiğiniz bir şeyler olduğunda çoğu zaman içten ve genelde doğru içerikler bulmak için sizde incisözlük uygulamasını kullanabilirsiniz.Serkan İnci tarafından 2009 yılında yayın hayatına başlamış olan incisözlük Türkiye'de ki en iyi sözlükler arasına girmeyi başarmıştır. Bünyesinde barındırdığı genç kitle sayesinde dinanizmini sürekli korumuştur. Televizyonda bir programda görebileceğiniz komik ya da sıradışı bir olayın inci sözlükte yer alması belki de ışık hızından da hızlıdır.

Peki incisözlük android uygulaması hangi özelliklere sahip?
Uygulamaya girdiğinizde sizi Trend altında entryler karşılamaktadır. Trendin yanında Bugün,Yeniler ve Popi sayfaları altında daha farklı entryleri görüntüleyebilirsiz.Uygulama da soldan sağa doğru kaydırdığınızda açılan menüde ise başlıklar, üye girişi, üye ol ve ayarlar seçenekleri size sunulmaktadır.Şuan için uygulama üzerinden üyelikler kabul edilmemektedir. Dilerseniz üye girişi yaparak entry girebilir ve dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Üye girişi yapmadan da içerik görebilir miyim?
Evet, üye girişi yapmadan da uygulama içerisinde arama yapabilir yada entryleri okuyabilirsiniz.

Uygulamayı çevirim dışı kullanabilir miyim?
Maalesef, aktif bir internet bağlantısına sahip değilseniz uygulamayı kullanamazsınız. İçerik girebilmek ya da içerikleri görüntülemek isterseniz Wifi üzerinden ya da mobil bağlantı ile internet erişimi sağlamak zorundasınız.

İnci Sözlük indir